Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Recenze: Autopůjčovna Easy Rent desinfikuje interiér vozů ozónem

3.4.2020

Nebojte se půjčit si auto v autopůjčovně ani v době koronaviru. Easy Rent desinfikuje auta ozónem, takže je zákazníci dostanou zbavena veškerých organických nečistot, včetně patogenů, a jsou čistější než z autosalonu.

Jezdit autem je v době karanténních opatření z důvodu onemocnění COVID-19 rozhodně bezpečnější

Je lepší zajet na nákupy méně často a nakoupit ve větším, než chodit do obchodu denně po rohlíky a mléko. Na velké nákupy však potřebujeme automobil. Třeba právě nyní zjišťujete, že vám jeden automobil v domácnosti nestačí. Pokud nejste v práci, mohli jste přijít o možnost používat firemní automobil. Dříve jste na manželku počkali, než skončí v práci v kavárně, nyní byste potřebovali fungovat na sobě nezávisle a mít dva automobily. Chybí vám však doma další auto? Řešením je automobil si půjčit. Ke stejnému rozhodnutí jsme dospěli i u nás doma.

Máte nepříjemný pocit zrovna v této době zvolit auto z autopůjčovny?

Nemusíte. Náš druhý automobil jsme si půjčovali v EasyRent, protože víme, že interiér desinfikují ozónem. V autopůjčovně Easy Rent, která se zaměřuje na zákazníky z Prahy a okolí, používají k čištění interiéru speciální přístroj. Auta jsou pečlivě vydesinfikována ozónem. Desinfikují se kompletně vnitřní prostory včetně kufru a autopůjčovna se tak chlubí tím, že si auto vyzvedáváte paradoxně čistější než nové v autosalonu.

Víte, jak ozón desinfikuje?

Ozón má schopnost odstraňovat organické nečistoty i zápach organického a neorganického původu. Je schopen účinně odstraňovat patogeny – viry a bakterie, a to dokonce i ty, které odolávají například přípravkům s chlórem, či těm postaveným na nižší alkoholové koncentraci. Ozón též odstraňuje škodliviny a zápach způsobené chemickou reakcí plastů, laků, barviv, autokoberců apod. Auto ošetřeno ozónem je tak zdravé, bez virů, bakterií a bez zápachu.

Cestování vlakem a MHD je dnes rizikové

Virologové nedoporučují především cestování metrem. Bezpečné to ale není ani v další veřejné dopravě. Na plastech ulpívá koronavirus i po dobu několika hodin. Na nerezu vydrží ještě déle. Ježdění automobilem je proto v současnosti nejhygieničtějším a nejbezpečnějším způsobem přepravy. V nouzovém stavu jsou navíc zrušené modré zóny, takže je i větší šance zaparkovat, kdekoliv potřebujeme. Potřebujete automobil? Půjčte si jej v autopůjčovně. V Easy Rent auta desinfikují ozonem, a tak i ze strany zákazníků dostávají pozitivní recenze. Dali jsme na ně i u nás doma.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami