Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Špičkové služby v oblasti domácí zdravotní péče

30.1.2021

Domácí zdravotní péče je skvělou alternativou k péči nemocniční v mnoha případech. Nejedná se primárně o seniory, tyto služby jsou určeny pacientům v nejrůznějších poúrazových stavech nebo po onemocnění. Pacientům, kteří vyžadují určitou péči, ale jejich stav již nevyžaduje nepřetržitou hospitalizaci. Pacient tak může stonat v domácím prostředí, což mu samozřejmě přináší řadu benefitů. Ať už se jedná přímo o vás nebo někoho z vašich blízkých, pro domácí zdravotní péči je potřeba pečlivě zvolit poskytovatele těchto služeb.

Abyste se v této problematice lépe zorientovali a usnadnili si tak výběr agentury, přinášíme vám ty nejdůležitější body, na co se zaměřit.

  • Smlouva se zdravotní pojišťovnou pacienta. Důležitá podmínka pro to, aby mohly být zdravotní služby proplaceny v rámci zdravotního pojištění.
  • Dosažitelnost a časová dostupnost služeb. Zde se jedná o to, aby byl zdravotní personál v dojezdové vzdálenosti. Samozřejmě je vše odvislé od stavu pacienta a náročnosti zdravotní péče. Čím náročnější pacient, tím kratší by dojezdová vzdálenost zdravotních sester či lékaře měla být.
  • Všechny požadované zdravotní služby od jednoho subjektu. Toto je pohodlnější, zejména pokud pacient vyžaduje více péče. Tedy nejen převazy či aplikaci injekcí, ale třeba také domácí fyzioterapii, parenterální výživu, domácí umělou plicní ventilaci nebo třeba převozy sanitkou.

Špičkovým poskytovatelem domácí zdravotní péče je pražská agentura ProCare Medical. Jejich pobočky naleznete nejen v Praze, ale také v Liberci, v Brandýse nad Labem nebo v Hradci Králové. Pro své klienty zajišťují kompletní portfolio služeb, včetně již zmíněné domácí umělé plicní ventilacei převozy plně vybavenými sanitkami. Ty můžete využít nejen v akutních případech, ale také při plánovaných kontrolách či ošetřeních. ProCare Medical se snaží o to, aby stále více a více pacientů mohlo stonat doma. Veškeré podrobnosti naleznete i na jejich webových stránkách www.procare.cz.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami