Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Zdraví máme jen jedno

6.10.2014

Existují zdravotní pomůcky, které si lze snadno pořídit domů a hlídat tak snadno a jednoduše svůj zdravotní stav každý den. Tlakoměry a tonometry představují velkou pomoc zejména pro osoby, které trpí vysokým krevním tlakem a poruchami srdečního rytmu. Moderní technologie nám umožňují jednoduché používání tonometrů doma podle potřeby.

Vysoce fukční inhalátory

Trpíte vy, nebo vaše děti častými dýchacími obtížemi způsobenými nachlazením či alergií? Pak určitě oceníte zvlhčení horních i dolních cest dýchacích a inhalací různých lékových forem. Tyto vysoce funkční inhalátory ocení v současné době každý, neboť respirační choroby jsou velmi rozšířené zejména v období podzimích plískanic. Velmi kvalitní inhalátor umožní pacientovi vdechovat pouze léčivou látku s maximální účinností.

Ulevte si od bolesti

Gelové sáčky jsou ideální pomůckou, která vám zmírní bolest. Chladící sáčky lze používat opakovaně, můžete zvolit chladící či hřejivý pytlík. A kdy tyto sáčky využijete? V případě naražení, neboť chladí v místě otoku. Teplý sáček je vhodný k prohřátí bolavých zad a navíc velmi příjemný zejména v zimním období.

Vše pro maminky a děti

V nabídce našeho e-shopu zákazníci najdou také zdravotnické potřeby pro maminky a jejich děti. Máme na mysli zejména jedinečnou lahev Calma systém od Medely, která je ideálním řešením pro ženy, která částečně kojí a přikrmují z lahvičky. Savička totiž simuluje bradavku a mléko z ní teče poměrně obtížně, dítě je nuceno tahat. Medela přináší kromě lahviček také komfortní odsávačky či formovače bradavek. Maminkám tak velmi usnadňuje péči o novorozence.

Nakupujte výhodně

Pokud sháníte některou z výše uvedených zdravotnických potřeb, pak určitě sledujte internetový obchod Zdravotnický dům. Zde najdete velmi pestrý výběr zdravotních potřeb a přístrojů. Domácí použití nejvíce ocení senioři a maminky s dětmi, ale také lidé v produktivním věku, kteří trpí nějakými obtížemi.

Zpět na výpis článků


Partneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Zahradní vířivky pro celoroční provoz. Zlepšete si zdraví a relaxujte v pohodlí domova. Vířivky Villeroy & Boch i Jacuzzi pro dva, pro 4, pro 6 osob. Úsporné, zateplené, laminátové, vč. termokrytu. Nesrovnatelná kvalita oproti nafukovacím vířivkám. Vybírejte z celoročních venkovních vířivek Villeroy & Boch nebo Jacuzzi®


Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami