Motto týdne: Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo. Voltaire

Přírodní lečivaPartneři

Smích léčí a proto si přečtěte web plný anekdot, fórů, smíchu a nejlepších vtipů Vysmatej.cz

Avon katalog k prohlédnutí.

Pro cestování do zahraničí i po ČR doporučujeme sjednat výhodné cestovní pojištění online. Využijte online sjednání a porovnání cestovního pojištění.

K čemu je dobrý rybí tuk?

Zkuste https://www.testy-zkusenosti.cz/

Rádi Vám poradíme v poradně - online. Poradí i Bezvarady.eu.

Zapomeňte na každodenní stresy a vydejte se objevovat krásy přírody i lidské šikovnosti prostřednictvím webu ceskoslovensko.CZ. V jeho nabídce zaujmou například komfortní penziony, ve kterých se budete cítit jako doma. Působivý hradní komplex, národní park Podyjí a také Cestu za Znojemsko víny vám přiblíží ubytování Znojmo. Hlubokými lesy, rozlehlými loukami i pestrými možnostmi sportu a turistiky se naproti tomu chlubí ubytování Šumava.

Léčba kloubů kmenovými buňkami

29.7.2015

Mezi nejčastější kloubní onemocnění patří artróza. Při ní dochází k degenerativním změnám v kloubu, ubývá chrupavka, porušuje se její obnova, a v návaznosti na to dochází i ke změnám tkání v okolí kloubu. Artróza je bolestivá a snižuje pohyblivost kloubů. Postihuje polovinu populace nad 70 let, ale trpí jí i mnohem mladší lidé. Mezi nejčastější příznaky patří ztuhlost kloubů na začátku pohybu, bolesti nejen v pohybu, ale i v klidu, citlivost na chlad a změny počasí a celkově horší pohyblivost.

Strana: 1 |
blog comments powered by Disqus